УМОВИ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ

 Для участі у конференції необхідно до 1 березня 2021 року подати до Оргкомітету наступні документи: 

  1. Заявку на участь у конференції (завантажити). Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму учасника конференції (див. інструкцію користувача).

  2. Супровідний лист. Оформлюється на бланку відповідної організації з рекомендацією до публікації (зразок). Надсилається скан-копія у форматі pdf або jpg.

  3. Електронний варіант статті, оформлений відповідно до вимог.

  4. Друкований варіант статті. Подається у двох примірниках, надрукованих з одного боку аркуша формату А4. Другий примірник має бути підписаний усіма авторами. Друкована копія статті повинна повністю збігатися з електронним варіантом.

  5. Відомості про авторів. Подається на окремому аркуші: прізвище, ім’я та по батькові повністю, науковий ступінь, вчене звання, посада, повна назва організації, поштова адреса, телефон, е-mail (зразок).

  6. Рецензія доктора наук з відповідної спеціальності. ОБОВ'ЯЗКОВО ДЛЯ ВСІХ УЧАСНИКІВ!

 
Документи, зазначені в пунктах:

1–2 надсилаються на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

3 надсилаються на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

4–6 надсилаються на поштову адресу:
Центр математичного моделювання Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я. С. Підстригача НАН України,
Малачівському П.С.
вул. Дж. Дудаєва 15, м. Львів, 79005