УМОВИ УЧАСТІ У СИМПОЗІУМІ 

Для участі у симпозіумі необхідно до 15 березня 2023 року подати до Оргкомітету наступні документи: 

1. Заявку на участь у симпозіумі (завантажити). Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму учасника симпозіуму (див. інструкцію користувача).

РЕЄСТРАЦІЯ ВСІХ АВТОРІВ СТАТТІ ОБОВ'ЯЗКОВА.

2. Супровідний лист. Оформлюється на бланку відповідної організації з рекомендацією до публікації (зразок). Надсилається скан-копія у форматі pdf або jpg.

3. Електронний варіант статті, оформлений відповідно до вимог.

4. Друкований варіант статті. Подається у двох примірниках, надрукованих з одного боку аркуша формату А4. Другий примірник має бути підписаний усіма авторами. Друкована копія статті повинна повністю збігатися з електронним варіантом. 

5. Відомості про авторів. Подається на окремому аркуші: прізвище, ім’я та по батькові повністю, науковий ступінь, вчене звання, посада, повна назва організації, поштова адреса, телефон, е-mail (зразок).

6. Рецензія доктора наук з відповідної спеціальності. ОБОВ'ЯЗКОВО ДЛЯ ВСІХ УЧАСНИКІВ!

 
Документи, зазначені в пунктах:
1–2 надсилаються на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
3 надсилаються на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
4–6 надсилаються на адресу:

Укрпошта
Малачівському П.С.
пр-т  В. Чорновола 16-Ж, кв. 43,
м. Львів,
79019

Нова пошта
Львів, відділення № 13 (просп. Чорновола В'ячеслава, 16Д, прим. 98)
+380672570664
Малачівський Петро Стефанович